Adicolor

25-yearsİtalya’da kurulan Adicolor, desenli duvar boyaları üretimi konusundaki 27 yıllık tecrübesiyle 5 kıtada, çok farklı iklim şartlarına sahip, 30’dan fazla ülkede ürünleri satılmakta ve kullanılmakta olan Uluslararası bir İtalyan Şirketi’dir.

Bugün desenli duvar boyalarının önemli bir dekorasyon ürünü olduğu görüşüne katılan kişilerin referans noktası olan Adicolor Ürünleri, yüksek teknolojiye dayalı otomasyon sistemiyle üretilmektedir. Adicolor; ISO 9001:2008 Kalite Standartları’na, sanayi güvenliği ve çevre koruma kural ve yasalarına sıkı bir şekilde uyarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Her türlü mekânın duvarlarına; kalite, zarafet ve kişilik vermesi için desenli boyalara ihtiyaç olduğu tezini savunan Adicolor, özellikle desenli duvar boyaları konusunda uzmanlaşmaya yönelik yaptığı araştırmalar, edindiği tecrübeler ve teknolojik gelişmeler ışığında, 27 yıldır kendini ve ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Adicolor, yaptığı işe olan tutkusu ve sürekli yenilikler peşinde koşma gücünü sağlayan enerjisiyle yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. Bugüne kadar satıldığı ülkelerde, ürün kalitesiyle tüketicinin güvenini kazanan Adicolor, Türkiye ve K.K.T.C. Distribütörü olan Decopoint Şirketi ile birlikte, geniş ürün yelpazesi ve yeni ürünleriyle Türkiye’de de sektöre canlılık getirmeyi, hizmet ve ürün kalitesini ortaya koymayı hedeflemektedir…