Ürün Detayları

1
2
3
>

Desire Luxury Duvar Kağıdı Kadar Şık Desenli BoyaDesire Luxury Desenli Boya

Uygulandığı her ortama değer katan; altın, gümüş veya bakır varaklı; rafine ve zengin görünümlü; çok zarif; desenli boya. Kullanıldığı ortama yeni bir soluk getiren bu desenli boyanın uygulanması hızlı ve kolaydır.

Desire Luxury, duvar kağıdı gibi estetik fakat hava geçirgenliği sayesinde daima kullanılan alanların ferah olmasına katkı sağlamaktadır.
Ürün; her ihtiyaca cevap veren geniş renk yelpazesi ile; evlere, ofislere, otellere veya mağazalara; eşsiz bir kalite sunmaktadır.

Özellikleri

  • Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde su buharının dışarıya atılmasını ve duvarın nefes almasını sağlar.
  • Su bazlı olduğu için kokmaz; insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.
  • Bu ürünün uygulandığı duvar; nemli bir süngerle rahatlıkla temizlenebilir.
  • Desire Luxury Duvar Kağıdı Kadar Şık Desenli BoyaUygulama alanı:

Bu ürün, iç cephede saten alçı (saten sıva) üzerine uygulanabilir.

Uygulama Talimatı:

Uygulama yapılacak yüzeylerdeki her türlü kir, yağ, kabarmış boyalar ve tozlar temizlenmeli; yüzey kuru olmalı ve yüzeyde bozukluklar var ise macun ile yüzey düzeltilmeli ve Adicolor’un ürünü olan Adifix Astar bir kat uygulanmalıdır. Astar uygulamasından sonra astarın kuruması için 4-5 saat beklenmelidir.

% 20-30 oranında sulandırılmış 2 litrelik Fondo Universale’ye bir kutu renklendirici ilave edildikten sonra; Fondo Universale, rulo veya fırça ile bir veya iki kat, uygulanmalı ve desenli boya sürülmeden önce, fon boyasının kuruması için 1 gün beklenmelidir.

Seçilen rengi elde edebilmek için renk kartelasında belirtilen miktardaki renklendiriciyi desenli boyaya ilave ederek; iki ürünü karıştırınız.

% 5-10 oranında sulandırılmış ürünü; Desiré fırçası ile çaprazlamasına, düzensiz bir şekilde 10-15 dakika (bu işlemin süresi sıcaklığa ve nem oranına göre değişebilir) duvarın üst köşesinden başlayarak aşağı doğru giderek uygulayınız.

10-15 dakika geçip ürünün hafifçe kurumaya başladığını fark ettiğiniz zaman, boyanın son halini alması için; Desiré Distender (spatula) ile fazla baskı uygulamadan çaprazlamasına boyanın üzerinden geçiniz.

Ürünü; 5 derecenin altındaki ve 28 derecenin üzerindeki sıcaklığa sahip olan ortamlarda uygulamayınız.

Renk farklılıklarının olmasına engel olmak amacıyla; ihtiyaç olan boya miktarını elde ederken aynı türdeki birkaç kutu boyanın karıştırılmasına ve ihtiyaç olan boya miktarının bir seferde satın alınarak Desiré Luxury ve renklendiricilerin aynı lottan olmasına; özen gösterilmesi önerilmektedir.

İşiniz bittiğinde, boyada kullandığınız aletleri sıcak su ile temizleyiniz.

Desire Luxury Duvar Kağıdı Kadar Şık Desenli BoyaTeknik Özellikleri:

Ürünün 1 litresi ile 10-12 m2 duvar boyanabilmektedir.

25 °C’de dokunabilme kuruması : 2-3 saat

Tam kuruma : 1-2 gün

Özgül Ağırlık : 1030 +/- 10 gr./lt.

V.O.C. (2004/42/CE Yönergesi) : Cat. L BA (Maksimum Limit : 200 gr./lt.)

Üründe bulunan V.O.C. miktarı: 36 gr./lt.

Ürünü dondurucu soğuktan koruyunuz.