Ürün Detayları

joye1
joye2
joye3
>

Joye Desenli BoyaJoye Desenli Boya

Uygulandığı yüzeye tamamen simli görünüm sağlayan; hayranlık uyandıran; zarif ve gösterişli mekanlara sahip olmanızı sağlayan desenli duvar boyası.

Özellikleri

  • Joye desenli boya yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde su buharının dışarıya atılmasını ve duvarın nefes almasını sağlar.
  • Su bazlı olduğu için kokmaz; insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.
  • Bu ürünün uygulandığı duvar; kuru bir süngerle rahatlıkla temizlenebilir.

Joye desenli boyaUygulama alanı:

Bu ürün, iç cephede saten alçı (saten sıva) üzerine uygulanabilir.

Uygulama Talimatı:

Uygulama yapılacak yüzeylerdeki her türlü kir, yağ, kabarmış boyalar ve tozlar temizlenmeli; yüzey kuru olmalı ve yüzeyde bozukluklar var ise macun ile yüzey düzeltilmeli ve Adicolor‘un ürünü olan Adifix Astar bir kat uygulanmalıdır. Astar uygulamasından sonra astarın kuruması için 4-5 saat beklenmelidir.

% 20-30 oranında sulandırılmış ve ürün katalogunda belirtilen miktardaki renklendiriciler ile renklendirilmiş Fondo Universale (fon boyası), rulo veya fırça ile bir veya iki kat, uygulanmalı ve desenli boya sürülmeden önce, kuruması için 1 gün beklenmelidir.

Uygun boyuttaki bir kaba ürünü boşalttıktan sonra; ürünü hiç sulandırmadan veya en fazla % 5 oranında sulandırıp; seçilen rengi elde edebilmek için de, ürün katalogunda belirtilen miktardaki renklendiriciyi ilave ederek; iki ürünü karıştırınız.

Orta uzunluktaki tüye sahip rulo ile ürünü; bolca alarak kısa, farklı yönlerde ve çapraz hareketlerle duvara bolca ve iki kat olarak uygulayınız. Uzun çizgiler oluşturmamaya özen gösteriniz.

Ürünü; 5 derecenin altındaki ve 28 derecenin üzerindeki sıcaklığa sahip olan ortamlarda uygulamayınız.

Renk farklılıklarının olmasına engel olmak amacıyla; ihtiyaç olan boya miktarını elde ederken aynı türdeki birkaç kutu boyanın karıştırılmasına ve ihtiyaç olan boya miktarının bir seferde satın alınarak Joyé ve renklendiricilerin aynı lottan olmasına; özen gösterilmesi önerilmektedir.

İşiniz bittiğinde, boyada kullandığınız aletleri sıcak su ile temizleyiniz.

Joye desenli boyaTeknik Özellikleri:

Ürünün 1 litresi ile 3,5-4 m2 duvar boyanabilmektedir.

25 °C’de dokunabilme kuruması : 4-6 saat

Özgül Ağırlık : 1100 +/- 20 gr./lt.

V.O.C. (2004/42/CE Yönergesi) : Cat. L BA (Maksimum Limit : 200 gr./lt.)

Üründe bulunan V.O.C. miktarı: 38 gr./lt.

Ürünü dondurucu soğuktan koruyunuz.