Ürün Detayları

s1
s2
s3
s4
s5
>

Sande Desenli BoyasıSande Desenli Boya

Sande desenli boya her çeşit duvarı zevkli bir şekilde süslemek için; tona ton, mat kabartmalı, hoş, kumlu görünüm sağlayan, uygulaması çok kolay olan desenli boya.

Ayrıca Sande üzerine, Vele Silver & Gold duvarınıza Sande Fırçası ile uygulandığında mekanınız; size özel, parlak yansımalı, tek ve zengin bir görünüm alır.

Özellikleri

  • Sande desenli boya yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde su buharının dışarıya atılmasını ve duvarın nefes almasını sağlar.
  • Su bazlı olduğu için kokmaz; insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.
  • Bu ürünün uygulandığı duvar; nemli bir süngerle rahatlıkla temizlenebilir.

Sande Desenli BoyaUygulama alanı:

Bu ürün, iç cephede saten alçı (saten sıva) üzerine uygulanabilir.

Uygulama Talimatı:

Uygulama yapılacak yüzeylerdeki her türlü kir, yağ, kabarmış boyalar ve tozlar temizlenmeli; yüzey kuru olmalı ve yüzeyde bozukluklar var ise macun ile yüzey düzeltilmeli ve Adicolor’un ürünü olan Adifix Astar bir kat uygulanmalıdır. Astar uygulamasından sonra astarın kuruması için 4-5 saat beklenmelidir.

% 20-30 oranında sulandırılmış 2 litrelik Fondo Universale’ye bir kutu renklendirici ilave edildikten sonra; Fondo Universale, rulo veya fırça ile bir veya iki kat, uygulanmalı ve desenli boya sürülmeden önce, fon boyasının kuruması için 1 gün beklenmelidir

Seçilen rengi elde edebilmek için renk kartelasında belirtilen miktardaki renklendiriciyi desenli boyaya ilave ederek; iki ürünü karıştırınız.

Sande desenli boya % 5-10 oranında sulandırılmış ürünü; Sande Fırçası ile duvarın üst köşesinden başlayarak aşağı doğru inerek çaprazlamasına ve farklı yönlerde sürünüz. Ürünün belli bir bölümde birikmemesine dikkat ederek ürünün uygulamasını yapınız.

Ürünü; 5 derecenin altındaki ve 28 derecenin üzerindeki sıcaklığa sahip olan ortamlarda uygulamayınız.

Renk farklılıklarının olmasına engel olmak amacıyla; ihtiyaç olan boya miktarını elde ederken aynı türdeki birkaç kutu boyanın karıştırılmasına ve ihtiyaç olan boya miktarının bir seferde satın alınarak Sandé ve renklendiricilerin aynı lottan olmasına; özen gösterilmesi önerilmektedir.

İşiniz bittiğinde, boyada kullandığınız aletleri sıcak su ile temizleyiniz.

Sande desenli boyaTeknik Özellikleri:

Ürünün 1 litresi ile 6-8 m2 duvar boyanabilmektedir.

25 °C’de dokunabilme kuruması : 4-5 saat

Yeni bir kat atmak için kuruma: 10-12 saat

Özgül Ağırlık : 1600 +/- 20 gr./lt.

V.O.C. (2004/42/CE Yönergesi) : Cat. L BA (Maksimum Limit : 200 gr./lt.)

Üründe bulunan V.O.C. miktarı: 36 gr./lt.

Ürünü dondurucu soğuktan koruyunuz.