Ürün Detayları

s1
s2
s3
s4
>

Veli & Velluti Desenli BoyaVeli & Velluti Desenli Boya

Çok zarif ve prestijli bir görünüme sahip olan veli & velluti; en şatafatlı ofisler, en moda olan mekanlar, en gözde mağazalar, en üst düzeydeki oteller için dahi gayet uygun olan; üzerinde altın veya gümüş gölgelemeler bulunan; duvarınıza dokunduğunuzda ipek ve kadife ile kaplanmış hissi veren; çok yumuşak; ışık yansımaları oluşturan; hareket ve derinlik duygusu veren desenli boya.

Özellikleri

  • Veli & Velluti desenli yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde su buharının dışarıya atılmasını ve duvarın nefes almasını sağlar.
  • Su bazlı olduğu için kokmaz; insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.
  • Bu ürünün uygulandığı duvar; kuru bir süngerle rahatlıkla temizlenebilir.

Veli & Velluti Desenli BoyaUygulama alanı:

Bu ürün, iç cephede saten alçı (saten sıva) üzerine uygulanabilir.

Uygulama Talimatı:

Uygulama yapılacak yüzeylerdeki her türlü kir, yağ, kabarmış boyalar ve tozlar temizlenmeli; yüzey kuru olmalı ve yüzeyde bozukluklar var ise macun ile yüzey düzeltilmeli ve Adicolor’un ürünü olan Adifix Astar bir kat uygulanmalıdır. Astar uygulamasından sonra astarın kuruması için 4-5 saat beklenmelidir.

% 20-30 oranında sulandırılmış 2 litrelik Fondo Universale’ye bir kutu renklendirici ilave edildikten sonra; Fondo Universale, rulo veya fırça ile bir veya iki kat, uygulanmalı ve desenli boya sürülmeden önce, fon boyasının kuruması için 1 gün beklenmelidir.

Seçilen rengi elde edebilmek için renk kartelasında belirtilen miktardaki renklendiriciyi desenli boyaya ilave ederek; iki ürünü karıştırınız.

Bu ürün, kullanıma hazır olduğu için; ürüne su ilave etmeyiniz. Bir kat Veli&Velluti’yi plastik mala ile, kırıkların ve bazı yerlerde yüksekliklerin kalmamasına dikkat ederek, sürünüz. Birinci kat kuruduktan sonra; ikinci kat Veli&Velluti’yi aynı alet ile farklı şekiller ve kadife görüntüsü oluşturacak biçimde ince bir katman olarak sürünüz.

1Ürünü; 5 derecenin altındaki ve 28 derecenin üzerindeki sıcaklığa sahip olan ortamlarda uygulamayınız.

Renk farklılıklarının olmasına engel olmak amacıyla; ihtiyaç olan boya miktarını elde ederken aynı türdeki birkaç kutu boyanın karıştırılmasına ve ihtiyaç olan boya miktarının bir seferde satın alınarak Veli&Velluti ve renklendiricilerin aynı lottan olmasına; özen gösterilmesi önerilmektedir.

İşiniz bittiğinde, boyada kullandığınız aletleri sıcak su ile temizleyiniz.

Veli & Velluti desenli boyaTeknik Özellikleri:

Ürünün 1 litresi ile 5 m2 duvar boyanabilmektedir.

25 °C’de dokunabilme kuruması : 3-4 saat

Tam kuruma : 1 gün

Özgül Ağırlık : 1020 +/- 10 gr./lt.

V.O.C. (2004/42/CE Yönergesi) : Cat. L BA (Maksimum Limit : 200 gr./lt.)

Üründe bulunan V.O.C. miktarı: 35 gr./lt.

Ürünü dondurucu soğuktan koruyunuz.